Ubytování 2019-10-04T09:22:20+00:00

Informace o pokojích

Penzion Topas prodělal zásadní přístavbu kotelny, lyžárny, restaurace a herny v roce 2003 pro ubytované a celkovou rekonstrukci v roce 2011, kdy se majitel soustředil na pohodlí hostů a jejich zázemí. Bylo vybudováno 7 zcela nových pokojů se sociálním zázemím a nová kuchyň se skladem potravin, kde nechybí nejmodernější vybavení včetně konvektomatu.

V Penzionu Topas je k dispozici několik dvou a čtyřlůžkových pokojů se samostatným sociálním zařízením v nejmodernějším stylu, kde nechybí sprchový kout, umyvadlo s toaletou, WC a vestavěný vysoušeč vlasů s přípojkou na kulmu a holicí strojek. Více fotografií naleznete v naší fotogalerii.

Velký důraz byl kladen na nejmodernější technologii jak izolace pokojů, kdy byla veškerá izolační místa vypěněna PUR pěnou o síle až 14 cm, tak topení v podlaze, ale i další okruh topení radiátory a stabilně vyhřívaným topným žebříkem na sociálním zařízením. Ledkové osvětlení v celém penzionu je samozřejmostí. Protipožárním zabezpečením, které hlásí majiteli i kouř z cigaret na mobil, je zajištěna bezpečnost ubytovaných. V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Vyhrazené místo na balkóně pro kuřáky se velmi osvědčilo.

Nový nábytek a hlavně nové postele z masivního buku, které jsou vybaveny nejkvalitnějšími matracemi, umožňují nadstandardní odpočinek a zdravý spánek. Penzion TOPAS je zařízen jak pro rodiny s dětmi, tak pro party sportovně naladěných lidí, školení, svatby a různé oslavy. Velký důraz byl kladen na odhlučnění ubytovací části od společenské místnosti, kdy po domluvě s personálem je zábava mnohdy až do ranních hodin.

Sledování velkoplošné televize a sportovních přenosů Vám přináší nevšední zážitek hromadného fandění. Děti si mohou hrát v herně, kde je fotbálek a další technologie na pouštění filmů a pohádek.

Každý ubytovaný má možnost si udělat snídani ze svých zdrojů na předem určeným místě a to v jídelně penzionu, kde má k dispozici rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu, dřez s teplou a studenou vodou a nádobí pro snídaně.
Pokud si bude zákazník chtít pronajmout celý penzion, může si i pronajmout kuchyň, kde vedle trouby, sporáků, myčky, robota nechybí ani konvektomat. Dohoda pouze s majitelem na čísle +420 602 462 677.

Máte k dispozici parkování i taxi

REZERVACE

V případe že se Vám naše nabídka líbí neváhejte nás kontaktovat.
Rezervovat